Департамент охорони здоров*я

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :

-які саме переодичні видання у кількості 6 штук на суму 19 836,00 грн. з ПДВ придбал Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 9" ( ID контракту UA-2018-11-01-000136-c ) ?

- для кого була придбана вакцина Джисі Флю у жовтні-листопаді 2018 року на загальну суму понад 100 000 грн Комунальним некомерційним підприємством "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 9"?

- інформацію про наявність та розподіл вакцини Джисі Флю у КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 9" та умови вакцинації цією вакциною?

- інформацію про розподіл та наявність у дитячих амбулаторіях КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 9" для проведення фізіо-терапевтичних процедур та забору клінічних аналізів - розчину Натрію хлорід , препаратів для інгаляції, скарифікаторів, гумових рукавиць, вати , спирту?

-інформацію з приводу наявності безкоштовних бланків для проведення проби Руфьє?

З повагою,

Катерина

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти