Деларація Пшонки

Гліб Ігорович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):декларації про майно, доходи,
витрати і зобов’язання фінансового характеру минулого Генерального прокурора Пшонки за 2013 рік.

З повагою,

Гліб Ігорович

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Глібу Ігоровичу
[FOI #1239 email]

За результатами опрацювання Вашого запиту від 07.06.2014 р., що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, у межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до частини першої статті 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом.
Разом з тим, згідно з підпунктом 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 р. № 583 “Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади” Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації” листом від 11.06.2014 р. за № 7366/0/2-14 надіслано Генеральній прокуратурі для розгляду та інформування.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване