Декомунізація в назвах вулиць, підприємств, заводів

Лариса Натяга

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Основні витрати з Гребінківського селищного бюджету та інших, не заборонених джерел фінансування за період з січня 2015 по сьогоднішній день, які витрачені на заміну табличок із назвами вулиць, покажчиків і дорожніх знаків із назвами вулиць, демонтаж монументів, назв, вивісок та зберігання та/або знищення цих об'єктів згідно з закону України Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки. Інформація в табличному вигляді в розрізі окремих статей витрат.
2. чи існують станом на день подачі даного запиту (16.11.21) назви вулиць або назви установ, підприємств, заводів - вивіски, які знаходяться на території Гребінківської селищної ради (об'єднаної громади), які досі не змінені у відповідності до вищевказаного закону, а також мають російськомовну назву згідно законодавства про державну мову.
3. надати перелік таких вулиць, назви підприємств, установ, заводів (згідно п.2 даного запиту)

Вказана інформація має суспільний інтерес.
Відповідь прошу надати у встановлений законом 5ти денний строк

З повагою,

Лариса Натяга

Гребінківська селищна рада, Гребінківська територіальна громада в Київській області

1 Attachment

Гребінківська селищна рада, Гребінківська територіальна громада в Київській області

3 Attachments