Декомунізація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Станом на 1 жовтня 2017 року надайте інформацію у розрізі областей України щодо ралізації Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки": яку кількість тоталірних символів та пам'ятників демонтовано (окрему розшифровку дайте по пам'ятниках Леніну-Сталіну).

2. Станом на 1 жовтня 2017 року надайте інформацію у розрізі областей України, скільки залишилось недемонтованих пам'ятників та пам'ятних знаків тоталітарної доби. З чим пов'язане зволікання?

З повагою,

Віталій Тараненко.

Малюкіна В.О.,

1 Attachment

 
Надсилаємо відповідь на Ваш інформаційний запит.

Богдан Короленко,

1 Attachment

Доброго дня!Продублюйте, будь ласка, ще раз відповідь на запит, оскільки вона не читабельна.

З повагою,

Віталій Тараненко

Богдан Короленко,

1 Attachment

20 жовтня 2017 р. о 12:02 Віталій
<[1][FOI #26503 email]> написав:

Доброго дня!Продублюйте, будь ласка, ще раз відповідь на запит, оскільки
вона не читабельна.

З повагою,

Віталій Тараненко

показати цитоване

На жаль, Ваша відповідь на мій запит по декомунізації не доступна для перегляду і читання. Прошу ще раз її перезберегти в іншому форматі, і відправити на мою особисту електронку: [email address]

Дякую за взаєморозуміння.

З повагою,

Віталій Тараненко.