Деколонізація Полтави - Дружба народів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Деколонізація Полтави, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Деколонізація Полтави

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1) На коли запланований демонтаж мерзотної дошки біля пам'ятника Мартину Пушкарю: "Славному поборнику непорушної дружби українського і російського народів першому полтавському полковнику (1648-1658) Мартину Пушкарю".

2) У зв'язку з припиненням вивчення творчості В. Короленка у середній школ - коли буде прибрано ім'я Короленка зі школи: "Полтавська загальноосвітня школа №10 ім. В.Г.Короленка Полтавської міської ради Полтавської області", переданий до музею Короленка зі школи погано закріплени пам'ятник Короленку на першому поверсі? Особливо в світлі останніх з'ясованих фактів стосовно Короленка, викладених у статті Романа КОВАЛЯ: "Навіщо Полтавщині культ російського шовініста Володимира Короленка?"
https://poltava.to/project/7667/
У листі до редакції віденської газети «Соборна Україна» під назвою «Пропаща душа» в січні 1922 р. Сергій Шелухін звернув увагу, що Короленко «стояв осторонь од українського настрою [радості з приводу відкриття пам’ятника Котляревському], як чужинець, як літературний плянтатор, як представник „державної народности“ (росіян. — Ред.), що в особі полтавського Губернатора провадила московську політику і душила український рух до відродження так, що заборонила на культурному святі українського письменника і слово говорити по українські».

Шелухін також помітив, що «Короленко, багатий на протести проти нелюдяности в не українських справах», ніколи не протестував проти політики російщення України. «Він явно був на боці тиранів українського духа, слова і свободи, — писав Шелухін. — Внаслідок сього тоді ж на вечорі Міхновський одмовився подати йому руку, і зробив се публічно, демонстративно… Коли Короленко простяг руку для знайомства, Міхновський, сховавши руки за спину, відповів: „Я зрадникам мого народу руки не подаю“».
Школа №10 ім'я Короленка отримала за пропозицією наркома освіти СРСР комуніста полтавця А. Луначарського.

З повагою,
Деколонізація Полтави

Cancelar, Полтавська міська рада

1 Attachment

ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ ТА СІМ'Ї ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, Полтавська міська рада

1 Attachment

УЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]