Декларації депутатів Кременчуцької міської ради

Лариса Гориславець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Копії декларацій депутатів Кременчуцької міськради.

Одним із способів протидії корупції є здійснення фінансового контролю, який передбачає щорічне подання декларацій про доходи, майно, витрати та зобов’язання фінансового характеру.
Згідно з вимогами статей 1, 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а також статей 1, 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів декларування відносяться, зокрема, депутати місцевих рад та посадові особи юридичних осіб публічного права.
Згідно із п.3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" , за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.
Прошу надати декларації про доходи таких депутатів (статус чи рід занять вказано на офіційному сайті Кременчуцької міськради):
Брижаха Григорій Васильович - пенсіонер
Березянський Олександр Вадимович – приватний підприємець
Воловик Ігор Васильович – приватний підприємець
Гамза Сергій Іванович - пенсіонер
Кузнєцов Сергій Миколайович – тимчасово не працює
Хворост Євген Федорович - пенсіонер
Черниш Микола Костянтинович - пенсіонер

З повагою,

Лариса Гориславець

gor@kremen.gov.ua, Кременчуцька міська рада

1 Attachment

Лариса Гориславець

Доброго дня!

Дякую за відповідь, але лист НЕ ЧИТАЄТЬСЯ, файл не відкривається. Прошу продублювати на мою електронну адресу [email address]

З повагою,

Лариса Гориславець

gor@kremen.gov.ua, Кременчуцька міська рада

1 Attachment