Декларація про співпрацю в сфері спорту

Юлiя Юрiївна

Доброго дня!
В квітні 2017 року за дорученням Ю.Вілкула перший заступник Євген Удод підписав з віце мером міста Кошице Ренатою Ленартовою Декларацію про співпрацю в сфері спорту.
як зазначається в пресс-релізі до цієї події, -- "Декларація є знаковою подією для спортивного Кривого Рогу".

Про це відомо з Офіційного сайту виконкому Криворізької міської ради:
http://kr.gov.ua/ua/news/pg/270417487370...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Поетапну Програму співпраці із словацькими тренерами та консультантами та Дорожню карту розвитку спорту в Кривому Розі на шляху до звання "Спортивної Столиці України" або інші документи, що були розроблені місцевими спортивними функціонерами та їхніми закордонними партнерами після підписання Декларації.

2. На які спортивні напрямки зроблено ставку в ході підготовки до участі в номінації «Європейська столиця Спорту -2021»?

3. Які громадські об'єднання, спортивні або освітні організації залучено до участі в проекті? Представники яких місцевих Федерацій виявили бажання долучитися до проекту?

4. Яким чином можна приєднатися представникам спорту та громадськості до розробробки та впровадження програми по наближенню до звання «Європейське місто Спорту України»?

5. Хто наразі в місті відповідальний за реалізацію проекту?

З повагою,

Юлiя Юрiївна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти