Деякі питання застосування геодезичної референцної системи координат

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.

Відповідно до Постанови КМУ від 22 вересня 2004 р. N 1259, "Деякі питання застосування геодезичної референцної системи координат" (із змінами)
пункту "3. Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру вжити заходів до створення і впровадження починаючи з 1 січня 2007 р. Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000."

Виходячи із вищенаведеного прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Які було вжито заходи Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру для створення і впровадження Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000 починаючи з 1 січня 2007 р. по дату закриття запиту.

2. Чи створена та впроваджена Державна геодезична референцна система координат УСК-2000 для виконання топографо-геодезичних та картографічних робіт станом на дату закриття запиту.

3. Які вживаються (плануються) заходи Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру для створення і впровадження Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000 на дату закриття запиту.

З повагою,

Віктор

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

³ .

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації,

1 Attachment