ДБР_оскарження рішень Конкурсної комісії

Анна Калинчук

Доброго дня!

Статті 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.

Розпорядженням КМУ від 29 лютого 2016 р. № 125-р було утворено Конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань (далі - Конкурсна комісія).

Відповідно до ч.9 статті 11 Закону України "Про Державне бюро розслідувань" рішення Конкурсної комісії можуть бути оскаржені до суду.

Із загальнодоступних джерел інформації відомо, що існує низка судових провадження щодо оскарження окремих рішень Конкурсної комісії.
Враховуючи вищевикладене, прошу надати наступну інформацію(наступні документи):

щодо уповноважених представників Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань у справах №826/3451/17 та №826/14707/16 із зазначенням ПІБ особи, назви посади й органу.

З повагою,

Анна Калинчук

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

А. КАЛИНЧУК
[FOI #23941 email]
Шановна пані Анно!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 31.07.2017, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
У частині другій статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до частини восьмої статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань (далі – Конкурсна комісія) визначає регламент своєї роботи.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Конкурсної комісії для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване