дати копію супроводжувального листа до виконкому Ірпінської міської ради

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

Шановне панство,
дякую за надання мені інформації листом №01-23(з) від 15.03.2019/151 разом з відповіддю Департаменту містобудування та архітектури КОДА №01.1-30/846 від 13.03.2019 на запит №151/01-23/з від 11.03.2019 року.

Але, на жаль, Департамент містобудування та архітектури КОДА на надав інформації на другий пункт мого запиту - про дату надіслання зауважень державних органів виконавчому комітету Ірпінської міської ради.

ОТЖЕ, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу ПОВТОРНО надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про ДАТУ надіслання виконавчому комітету Ірпінської міської ради (поштою, електронною поштою або наручно) Департаментом містобудування та архітектури КОДА отриманих від державних органів зауважень і пропозицій щодо проекту містобудівної документації - "Оновлення Генерального плану міста Ірпінь".

2. Надати копію супроводжувального листа Департаменту містобудування та архітектури КОДА до отриманих від державних органів зауважень і пропозицій щодо проекту "Оновлення Генерального плану міста Ірпінь", з яким зазначені зауваження були надіслані ЗАМОВНИКУ проекту містобудівної документації - Виконавчому комітету Ірпінської міської ради, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а.

Інформацію прошу надати публічно шляхом розміщення її на сайті "Доступ до правди"

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна

Від: Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА
Київська обласна державна адміністрація

Посилання