дані про велодоріжки у Дніпро

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Владислав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Направляю запит повторно і зазначаю, що решта українських міст, до яких звернувся виконали вимогу закону та надали запитувану інформацію.
Повідомляю, що причини не надання вашої відповіді є некоректними, так як Закон вимагає вказати ім'я (воно вказане), доставка запиту вам здійнювалась через платформу "Доступ до правди" куди ви і мали відповісти; мені, як запитувачу не відомо як точно називається документ, який ви повинні вести і з якого мали б надати дані про велодоріжки; лист не був поданий в письмовій формі, тому підпису і дати не вимагає, хоча для вашої зручності система фіксує дату відправки/отримання запиту.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати:
Перелік вулиць на яких є велодоріжки та велосмуги, з зазначенням їх протяжності станом на січень 2020 року

У разі ненадання або надання неповної інформації, буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» у керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Владислав

Від: vidkryta-vlada

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання