COVID-19 і поліція

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи обов’язкове щеплення для людини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2?
Якою статтею Конституції України або закону України визначено обов’язкову вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2?
2. Чи має право людина відмовитися від щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2?

3. Чи існують будь які документи, підтверджуючи, що штучний імунітет вакцинованих людей кращий і безпечний від імунітету людей, які вже перехворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2? Надати копії таких документів.
4. Чи є люди, які щеплені від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 перенощиками хвороби COVID-19 для невакцинованих осіб?

Звертаю увагу на те, що згідно з частиною третьою статті 22 Закону України
«Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацію, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

З повагою,

Тамара

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

 

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України