чп НП

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Назарій Омельянович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Назарій Омельянович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати відповідь від КОДА та УСІХ районних ДА та від комунальних установ, підприємств, організацій тощо у сфері засобів масової інформації ВСІХ видів (газети, журнали, телебачення, радіо тощо), що у прямому чи НЕпрямому підпорядкуванні КОДА і/або КОР.

Прошу Вас відповідати чітко за пунктами!!!

- Надайте перелік дій, виконаних владою на фоні загрози війни;

· Надайте інформацію про розміщення бомбосховищ та рівень їхнього забезпечення (скільки людей вміщають, від яких загроз захищають, наявність води, продуктів, засобів індивідуального захисту, технічний стан, ким і коли проведені обстеження очні, їх висновки, матеріально-технічне забезпечення, санітарно-побутові умови (туалети, умивальники, душі, біде, ванни, сушарки для рук, фени, рушники тощо), наявність медикаментів та виробів медичного призначення тощо);

· Яким є порядок повідомлення в громаді про військову загрозу, авіаудар та інші небезпеки, пов’язані з агресією ворога? Наскільки тут корисними є радіоточки в квартирах? Канал "Київ", що в такому разі показуватиме?

· Яким є затверджений алгоритм дій громадян після отриманої інформації про наступ/загрозу?

· Яким чином влада планує забезпечувати евакуацію мешканців населеного пункту у випадку його захоплення ворогом? Які категорії громадян можуть розраховувати на підтримку влади під час евакуації?

· Хто є відповідальним з боку влади за взаємодію з населенням у випадку військової агресії з боку Російської Федерації?

· Надайте інформацію про загони територіальної оборони? Яким чином можна долучитись до них?

Щиро Ваш і в Мирі та Злагоді,

Назар(ій) Омельянович

ДЦЗО ВПО КИЇВСЬКОЇ ОДА,

1 Attachment

Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними
органами Київської обласної державної адміністрації

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment