Чому на сайті Одеської міської ради https://omr.gov.ua/ після випуску його оновлення не ведеться розділ «Регуляторна політика»

Доброго дня!

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
24 квітня 2019 року Одеською міською радою прийнято рішення № 4525-VII «Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 12 грудня 2018 року №3982-VII «Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік». Зазначеним рішенням Одеська міська рада доповнила додаток до рішення пунктом 6, яким до плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на друге півріччя 2019 рік включено проект рішення про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 20.09.2011 р. № 1251-VI «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у м. Одесі».
Однак, інформації по зазначеному проекту рішення на сайті міської ради в розділі «Регуляторна політика» не розміщено.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити та надати інформацію:
1. Чому на сайті Одеської міської ради https://omr.gov.ua/ після випуску його оновлення не ведеться розділ «Регуляторна політика»?
2. Яка особа відповідальна за відсутність інформації по проектам регуляторних актів у розділі «Регуляторна політика» сайту Одеської міської ради.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Відповідь просимо надати заявнику або його представнику особисто, та направити на електрону пошту [email address].

Відповідь просимо направити на поштову адресу, та направити на електрону пошту [email address]. У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом

З повагою,

Игорь

Державна реєстраційна служба України

This is the mail system at host mailgw1.minjust.gov.ua.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<[Державна реєстраційна служба України request email]>: host 192.168.60.1[192.168.60.1] said: 550 5.1.1
<[Державна реєстраційна служба України request email]>: Recipient address rejected: User unknown in virtual
mailbox table (in reply to RCPT TO command)