"Чергування" учнів та вчителів в закладі освіти

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Калінін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Калінін

Директору комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №44» Кам’янської міської ради
Загородній Людмилі Іванівні

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати перелік нормативних актів на підставі яких здійснюється "чергування" вчителів та учнів в підпорядкованому Вам закладі освіти, в тому числі в їдальні закладу.
2. Надати копії розпорядчих документів на підставі яких здійснюється "чергування" вчителів та учнів в підпорядкованому Вам закладі освіти, в тому числі в їдальні закладу.
3. Надати копію розпорядчого документа про внесення змін та доповнень до посадових обов'язків вчителів.
4. У відповіді зазначити, яким чином і на підставі яких документів обліковуються педагогічні години вчителів, що здійснюють чергування та в класах учні яких чергували.
5. У відповіді зазначити, яким чином і на підставі яких документів обліковується відвідування школи учнями в день, коли учні здійснюють чергування в підпорядкованому Вам закладі.

З повагою,
Дмитро Калінін, ГО "Освітній клуб"