Че є законним будівництво кемпингу на останньому пляжі с. Маяки?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергей Гавриленко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергей Гавриленко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Чи є необхідність у громадському обговоренні проекту реконструкції пляжу с. Маяки, яка була проведена за ініціативою ООАРР за кошти Евросоюзу? Якщо є, будь ласка, надішліть інформацію стосовно проведених або запланованих громадських обговорень. Якщо необхідності у громадських слуханнях немає, будь ласка, вкажіть це чітко.

З повагою,
Сергей Гавриленко

Наталия Гаркушевська,

Сергей Гавриленко

Доброго дня!

Як наразі з'ясувалося з Вашої відповіді, громадське обговорення мало бути проведено, та як Вами зазначено, було проведено. Будь ласка, надішліть запитану мною у початковому запиті копію протоколу громадського обговорення проекту будівництва вказаного кемпінгу із зазначенням присутніх осіб, розглянутих питань та висновків.

Будь ласка, повідомте також, яким чином було анонсовано громадьске обговорення - у якіх ЗМІ або якім чином було заздалегідь повідомлено щодо запланованого заходу.

Дякую.

З повагою,
Сергій

Наталия Гаркушевська,

[Subject only] Fwd: Відповідь на запит Гавриленко С.

show quoted sections