Чи розпочати підготовка проекту рішення про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 20.09.2011 р. № 1251-VI

Доброго дня!

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
24 квітня 2019 року Одеською міською радою прийнято рішення № 4525-VII «Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 12 грудня 2018 року №3982-VII «Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік». Зазначеним рішенням Одеська міська рада доповнила додаток до рішення пунктом 6, яким до плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на друге півріччя 2019 рік включено проект рішення про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 20.09.2011 р. № 1251-VI «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у м. Одесі».
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити та надати інформацію:
1. Чи розпочати підготовка проекту рішення про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 20.09.2011 р. № 1251-VI «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у м. Одесі» .
2. Де можна ознайомитись з проектом рішення та отримати його копію.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Відповідь просимо направити на поштову адресу: 65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а, та направити на електрону пошту [email address]. У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом

З повагою,

Игорь