Чи повинна самє міська рада?

Доброго дня!

Згідно Ст. 55 Про запобігання корупції в останній чинній редакції від 14 жовтня 2014 року, ч.8. Результати антикорупційної експертизи, в тому числі громадської, підлягають обов’язковому розгляду суб’єктом видання (прийняття) відповідного акта, його правонаступником або суб’єктом, до якого перейшли відповідні нормотворчі повноваження у даній сфері.
Згідно законодавства, саме місцева рада приймає рішення, а не Постійні комісії, та саме на сесії цеї ради повинна розглядатися Антикорупційна єкспертиза.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи повинна в обовязковому порядку сесія міської ради розглядати громадську Антикорупційну єкспертизу, тих рішень, що вона приймає?

З повагою,

Игорь

Дніпропетровська райдержадміністрація

Посилання