Чи повинна самє міська рада?

Доброго дня!

Згідно Ст. 55 Про запобігання корупції в останній чинній редакції від 14 жовтня 2014 року, ч.8. Результати антикорупційної експертизи, в тому числі громадської, підлягають обов’язковому розгляду суб’єктом видання (прийняття) відповідного акта, його правонаступником або суб’єктом, до якого перейшли відповідні нормотворчі повноваження у даній сфері.
Згідно законодавства, саме місцева рада приймає рішення, а не Постійні комісії, та саме на сесії цеї ради повинна розглядатися Антикорупційна єкспертиза.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи повинна в обовязковому порядку сесія міської ради розглядати громадську Антикорупційну єкспертизу, тих рішень, що вона приймає?

З повагою,

Игорь

Державна реєстраційна служба України

This is the mail system at host mailgw1.minjust.gov.ua.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<[Державна реєстраційна служба України request email]>: host 192.168.60.1[192.168.60.1] said: 550 5.1.1
<[Державна реєстраційна служба України request email]>: Recipient address rejected: User unknown in virtual
mailbox table (in reply to RCPT TO command)