Чи надає диплом бакалавра право підвищувати кваліфікаційні педагогічні категорії?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кареліна Оксана Сергіївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кареліна Оксана Сергіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Кареліна Оксана Сергіївна, отримала диплом спеціаліста у 2007 році, закінчивши Криворізький національний університет за спеціальністю «облік і аудит». У 2018 році вступила на другий курс Криворізького педагогічного університету на психолого-педагогічний факультет. У 2021 році отримаю диплом бакалавра за спеціальністю «вчитель початкової освіти».
Відповідно до частини 5 статті 58 Закону України «Про освіту»: « особи, які здобули вищу, фахову передвищу чи професійну (професійно-технічну) освіту за іншою спеціальністю чи яким не було присвоєно професійну кваліфікацію педагогічного працівника можуть бути призначені на посаду педагогічного працівника строком на один рік». З вересня 2019 року працюю вчителем початкових класів у ЗНЗ.
З вересня 2020 року працюю за контрактом строком на один рік. З моменту прийняття мене (01.09.2019 року) на посаду вчителя початкових класів заробітна плата нараховується за 10-м тарифним розрядом. Враховуючи те, що моя перша повна вища освіта не є педагогічною, чи можу я на даний момент отримувати заробітну плату за кваліфікаційною категорією «спеціаліст»?
Чи буде диплом бакалавра (який я отримаю у 2021 році) вважатись повною вищою педагогічною освітою? Чи надасть цей диплом мені право на подальше підвищення педагогічних кваліфікаційних категорій? Чи для підвищення педагогічних кваліфікаційних категорій мені обов’язково отримувати диплом магістра?

З повагою,

Кареліна Оксана Сергіївна

Лисенко І.Е., Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

,

̳

. 481-32-64

e-mail: [email address]

[1]1

 

References

Visible links

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]