Чи є фінансування садків і шкіл в Україні?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Alexander, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Привіт, я б хотів дізнатися, взагалі на дитячі садки містом виділяються якісь кошти на ремонти груп, майданчиків, закупівлю меблів, іграшок, навчального посібника? Тому що в нашому садочку таке відчуття, що садок нам надає тільки стіни і персонал. Тому-що все що є в нашій групі (і в інших групах) за словами вихователів і завідуючої зроблено за допомогою батьків. В яслах закуповувати дитячі іграшки на майданчик, канцтовари, здавати на покупку пилососа. Я б хотів дізнатися хіба не садок повинен надавати всі умови. Завідуюча каже що фінансування з боку держави мізерна, нема на що не вистачає і просить допомоги у батьків. Ніби як просто допоможіть, ми не змушуємо просто просимо, це ж для ваших дітей, але в той же час вказівку вихователям дається донести до батьків, що потрібно і все. А у нас ще й батьківський комітет такий, що не скажуть вони бігом давайте робити, а то якщо не ми то хто. Я читал що в бюджет міста закладається сума на потреби дитячих садків і шкіл. Тільки щоб її отримати керівництву дитячого садка потрібно напружитися. Якщо ви можете відповісти, скажіть будь ласка можуть батьки звернутися щоб ці гроші були виділені на сад, якщо для керівництва д. Саду це так складно. Петропавлівська Борщагівка, Дошкільний навчальний заклад «Чарівний замок», вулиця Паркова, 34-а, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130.

Теж саме стосується і ліцею 1. вулиця Паркова, 34-Б, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130. Наш дитина йде туди в 1 клас. Початковий внесок 3000 грн, потім фонд школи, фонд класу. Моєму класи, купуємо все аж до канцелярії вчителям.

Невже у держави немає фінансування на дітей?

З повагою,

Alexander

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]