ЧАЕС

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Коваленко Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Коваленко Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- яка кількість ліквідаторів аварії на ЧАЕС 1986 року - інвалідів ЧАЕС, чиє захворювання пов'язане з ліквідацією аварії на ЧАЕС, перебувало на обліку в Мінсоцполітики в 2014 році?
- яка кількість ліквідаторів аварії на ЧАЕС 1986 року - інвалідів ЧАЕС, чиє захворювання пов'язане з ліквідацією аварії на ЧАЕС, перебувало на обліку в Мінсоцполітики в 2019 році?
- яка кількість ліквідаторів аварії на ЧАЕС - інвалідів ЧАЕС, чиє захворювання пов'язане з ліквідацією аварії на ЧАЕС, перебувало на обліку в Мінсоцполітики в 2014 році?
- яка кількість ліквідаторів аварії на ЧАЕС - інвалідів ЧАЕС, чиє захворювання пов'язане з ліквідацією аварії на ЧАЕС, перебувало на обліку в Мінсоцполітики в 2019 році?

З повагою,

Коваленко Володимир

Ліпінська О.Б., Міністерство соціальної політики України

 

__________ Information from ESET Mail Security, version of virus signature
database 20232 (20191024) __________

The message was checked by ESET Mail Security.
[1]http://www.eset.com

References

Visible links
1. http://www.eset.com/