Будівництво і ремонт доріг, вулиць комунальної власності Кривого Рогу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Анцифрова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Анцифрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Про суми коштів, що були виділені з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Дніпропетровської області за кожним населеним пунктом окремо.

2. Копію рішення Дніпропетровської обласної ради щодо розподілу держсубвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Дніпропетровської області у 2021 році.

З повагою,

Ірина Анцифрова

обласна рада Днiпропетровська, Дніпропетровська обласна рада

1 Attachment

І
1393/0/2-21 і 30.04.2021

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

публичной информации сектор,

1 Attachment