Благоустрій міста

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
прошу надати інформацію, а точніше "Затверджені правила благоустрою і утримання території міста Ладижина" їх перелік, у звязку з тим, що дільничі інспектори складають протоколи на людей, які привозять будівельні матеріали до своїх гаражів з метою реконструкції будівель та проведення ремонту у них. Складають протоколи по статті 152 КУпАП Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. У звязку з цим прошу надати інформацію про місця в нашому місті де дозволено висипати будівельні матеріали для ремонтних робіт в районах жилих будинків по вулиці П.Кравчика, Ентузіастів, Будівельників та в районі гаражів біля "Хлібзаводу" та по вулиці Лісовій біля гаражів та "дачі мера".
Чи є норми закону які регулюють питання де висипати в населеному пункті можна будівельні метеріали, а саме: пісок, щебень, відсів, шлак. Прошу надати інформацію та список правил благоустрою і утримання території міста Ладижина в найкоротші строки.дякую

З повагою,

Білодід Павло Валерійович

1 Attachment

--
Ладижинська міська рада