Благодійної організації ОЗОШ№73

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яна Іванова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Яна Іванова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня. У зв*язку з неповною відповіддю департаментом освіти Одеської міської ради та не наданням копії договору аренди запит повторю та прохання.
Прошу Вас надати копію договору аренди Благодійної організації ОЗОШ№73 з загальноосвітньою школою №73. Та надати роз*яснення, щодо перебування цієї Піклувальної Ради і її стороніх осіб в школі№73, які не єучасниками освітнього процесу, в час пандемії і карантиних заходів щодо гострореспіраторної інфекції. Також Перебування даних осіб у кабінеті завгоспу (та інших) та використання комп*ютерного обладнаня (державне майно) в своїх цілях. Надати повне роз*яснення щодо пребування Т.Бордун в закладі освіти шоли №73. Також надати сканкопії щодо суми шкільного фонду , який батьки оплачували по класам з 2016 року по 2021 рік. але не було ні разу опридюднено на сайті школи.
Надати сканкопію чітких документів щодо діяльності цієї благодійної організації Піклувальна рАда ОЗОШ№73 у школі №73. Та надати чітке пояснення - що робить ця організаціє у школі понад 7 років з посиланням на законодавство України щодо діяльності та перебування у школі №73 цієї ради.
Так як дана інформація має громадський інтерес, прошу Вас надати інформацію по кожному з пунктів в електронному виді (чітких нерозмитих сканкопій).
Адже згідно Закону «Про звернення громадян» органи влади повинні провести перевірку й прореагувати., тазгідно Закону «Про доступ до публічної інформації» маєте надати те, що у вас є.
Надати список по класам з надходженнями сум коштів за 2016-2021 роки, які здавалися готівкою голові піклувальної ради Т.Ф. Бордун в школі №73, нібито шкільний фонд яким вона керує.
Інформація, що становить суспільний інтерес (суспільно необхідна інформація) (частина друга 13 Закону «Про доступ до публічної інформації»)
Інформація, пов’язана з виконанням особами делегованих повноважень суб’єктів владних повноважень згідно із законом чи договором, включаючи надання освітніх, оздоровчих, соціальних або інших державних послуг (пункт третій частини першої 13 Закону «Про доступ до публічної інформації»). Закон «Про відкритість використання публічних коштів».

Також прошу вжити заходів щодо діяльності цієї організації в Одеській ЗОШ №73 так як дана організація юридично зареєстрована за комунальною установою (школою №73) - на яких підставах. Також вжити заходів щодо надання повного звіту по всім класам за отримання готівки з 2016 по 2021 роки.
Надати розяснення на яких підставах та законих повновожаннях ці особи знаходяться в школі.
З повагою,

Яна Іванова

З повагою,

Яна Іванова

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство освіти і науки,

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Департамент освіти та науки Одеської міської ради,

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради