Благодійні внески

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Антоніна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
На виконання п.3 ст.30 Закону України «Про освіту» на офіційних сайтах закладів освіти м.Полтава комунальної форми власності розміщується вся фінансова інформація, а саме: кошториси, зміни до кошторисів, фінансові звіти (звіт про надходження та використання коштів загального фонду; звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги; звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень; звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду), інформація про перелік товарів, робіт та послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості тощо.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :

1. адресу діючого офіційного сайту Полтавської школи № 11, де можна ознайомитися з вказаною інформацією.
2. номер офіційного рахунку школи № 11 м. Полтави для можливості надходження благодійних внесків.
3.Чи законний збір готівкою благодійних внесків в школах
4. якщо кошти з батьків збираються готівкою, як вони повинні бути задукоментовані.

З повагою, Г.А.

Від: Централізована бухгалтерія Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання