Бюджетний запит по Василівській загальноосвітній школі I-II ступенів Раївської сільської ради

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На які потреби Василівська загальноосвітня школа I-II ступенів Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області просила виділити їй кошти у 2018-2019 бюджетному році?
1) Сканкопію Запиту на бюджетне фінансування із розрахунками та розшифровкою по КЕКВ Василівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області.
Яку суму коштів виділили Василівській загальноосвітній школі I-II ступенів Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області та на що їх використали?
2) Сканкопію Кошторису на 2018-2019 рік з розрахунками школи.
Що Василівська загальноосвітня школа I-II ступенів Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області просила закупити Раївську сільську раду Синельниківського району (товари, роботи та послуги)?
3) Сканкопії Заявок керівника навчального закладу Василівської загальноосвітньої школи Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області стосовно потреб (товари, роботи, послуги) за 2018, 2019 та 2020 рік.
Як Василівська загальноосвітня школа I-II ступенів Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області використала кошти?
4) Сканкопію Звіту про надходження та використання коштів загального фонду школи за 2018 та 2019 рік.
5) Сканкопію Звіту про надходження і використання коштів отриманих, як плата за послуги за 2018 та 2019 рік.
6) Сканкопію Звіту про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень за 2018 та 2019 рік.
7) Сканкопію Звіту про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду за 2018 та 2019 рік.
8) Обсяг благодійної допомоги.
9) Сканкопію Звіту про надходження та використання матеріальних цінностей (їх назва, кількість, технічні характеристики та вартість) наданих, як благодійна допомога за 2018 та 2019 рік.
10) Сканкопію Звіту про надані благодійниками послуги та роботи (назва, вартість) за 2018 та 2019 рік.
Хто працює у школі (викладачі, охорона тощо) та їх посадові оклади,
11) Сканкопію штатного розпису (розкладу) із зазначенням вакантних посад Василівської неповної школи станом на дату отримання листа.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Формою одержання інформації мною визначено – в електронному вигляді на сайті https://dostup.pravda.com.ua
Наголошую, що відмова надати публічну інформацію, яка є відкритою у доступі, є порушенням Закону «Про доступ до публічної інформації».
З повагою, Оксана.

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти