Бюджетне фінансування ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу "Теремки", м. Бровари на 2018/2019 навчальний рік

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію бюджетного запиту ДНЗ "Теремки" м.Бровари на 2018/2019 навчальний рік за підписом керівника закладу
- копію «Кошторису» ДНЗ "Теремки" м.Бровари на 2018/2019 навчальний рік
- копію «Розрахунку до кошторису» ДНЗ "Теремки" м.Бровари на 2018/2019 навчальний рік
- інформацію про фінансування ДНЗ "Теремки" м.Бровари згідно її кошторису (у випадку недофінансування - які статті не покриті).

Якщо, ДНЗ «Теремки» входить в структуру головного розпорядника, але не включений до мережі як розпорядник нижчого рівня і показники кошторису включено до зведеного кошторису по ДНЗ м. Бровари, то прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- облік видатків (фактичних та касових) в розрізі ДНЗ «Теремки» м. Бровари на 2018/2019 навчальний рік
- норми використання господарчіх товарів та продуктів харчування в ДНЗ м. Бровари, із зазначенням нормативних актів, законів, які обгрунтовують ці норми
- яка посадова особа відповідальна за формування бюджетного запиту ДНЗ м. Бровари.

Для уникнення непорозумінь у формулюваннях, вношу роз'яснення:

Кожен керівник навчального закладу має моніторити потреби закладу. Наприкікці календарного року керівник (за допомогою управління освіти, бухгалтерії) складає проект кошторису (потреби), до якого включаються потреби, фінансування яких забезпечує нормальне функціонування закладу (достовірна потреба) (“...порядок складання...кошторисів бюджетних установ”, пп.11,12). З врахуванням фінансового запиту (Проекту кошторису) від керівника в бухгалтерії формують Кошторис.
Кошторис - основний фінансовий документ, яким встановлюються отримання (доходи) та розподіл (видатки) коштів, призначених для фінансування потреб навчального закладу протягом року (Наказ Мінфін від 14.01.11р №11 “Про бюджетну класифікацію” доходів, видатків та кредитування). Розрахунок до кошторису - додаток до кошторису, який містить детальну інформацію щодо розподілу коштів загального фонду. Протягом року в кошторис можуть вноситися зміни. Уточнений кошторис - кошторис з внесеними до нього змінами.
До кошторису обов`язково вносяться видатки, що задовільняють першочергові потреби закладу (“...порядок складання...кошторисів бюджетних установ”, п.20). До першочергових потреб треба відносити поточні видатки (Наказ Мінфін від 12.03.12р №333 “...економічна класифікація видатків бюджету…”, п.2 - код 2000 “Поточні видатки”).

Заздалегідь дякую!

З повагою, Юлія

Юлия залишив коментар ()

Номер телефону за яким можна дізнатись вхідний номер запиту у Броварську міську раду - 04594(код міста) 5-41-71.

Info Brovary, Броварська міська рада

1 Attachment

Доброго дня!

Вельми дякую за перенаправлення запиту до розпорядника запитуваної інформації!

З повагою,

Юлия

Бровари управління освіти,

1 Attachment

Доброго дня!

Аліна Євгенівна, я Вам дуже вдячна за змістовну и повну відповідь на мій запит.

З повагою,

Юлія