Бюджетні витрати на школу №317 міста Києва за 2020 рік.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Вже на третьому місяці навчального року, в школі №317 м. Києва дітям не було чим мити руки, батьківський комітет вже збирає готівку на миючі засоби, дезінфектори, полотенця взагалі с самого початку навчального року сказали приносити кожній дитині свій.
В зв’язку з цим з’являються питання:

1) хто та яким чином розраховує кількість закупки вище перерахованих засобів на школу,
2) та чому цього замовлення вистачило тільки на 2 місяці, хоча школа окрім бюджетних коштів має ще свій благодійний фонд, куди батьки кожної дитини перераховують гроші кожного місяця?

Прошу надати відповідь
та скан-копії документів школи № 317 м. Києва:

1) кошторис видатків на 2020р.
2) розрахунок до кошторису видатків за 2020р.
3) детальну інформацію щодо придбання за рахунок коштів з бюджету обладнання, малоцінних товарів, матеріалів, інвентарю за 2020 рік.

Відповідь прошу надати у встановлений законом термін.

З повагою,

Лариса

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Доброго дня!

Відповідь на своє питання я так і не отримала, але я так розумію запит на ці питання потрібно формувати на інших сайтах, тут можна тільки зробити запит на копії документів?

З повагою,

Лариса