Бюджетні кошти

Катерина Куркан

Доброго дня! Мною неодноразово надсилалися запити про суми виплачених коштів працівникам МОЗ у січні 2020 у зв'язку з принциповою позицією Президента України та його партії розібратися з надвеликими зарплатами державних службовців. Проте в супереч Закону України "Про доступ до публічної інформації" пані Верета Л. не надає інформацію про використання бюджетних коштів. Це викликає підозру того, що пані Верета Л. спеціально приховує заробітні плати оскільки сама отримує незрозуміло великі суми. Своїми діями Верета Л. намагається дискредитувати керівництво МОЗу, виставити його в негативному світлі та викликати невдоволення громадян в угоду попередньому керівництву з яким вона перебуває у прекрасних відносинах.
Отож просимо виконувати закони України та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
копії документів про виплату бюджетних коштів (заробітної плати, премій, відряджень, відпускних, лікарняних, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань) працівникам усіх структурних підрозділів апарату МОЗ, із зазначенням прізвищ та імен працівників та конкретної суми виплати за січень 2020 року та конкретних сум премій отриманих усіма працівниками апарату міністерства за рахунок бюджетних коштів у січні 2020 року.

З повагою,

Катерина Куркан