Бюджет посольства України в Бельгії, а також представництва України при ЄС для організації культурно-освітніх заходів у 2015 і 2016 роках

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Бюджет посольства України в Бельгії, а також Представництва України при ЄС для організації освітньо-культурних заходів на 2015 та 2016 роки.

З повагою,

Victoria

press, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

З повагою,
Прес-служба МЗС України

www.mfa.gov.ua
МЗС у Facebook https://www.facebook.com/UkraineMFA
МЗС у Twitter https://twitter.com/MFA_Ukraine
http://vk.com/mfa_ukraine
http://instagram.com/mfa_ukraine

ГО Центр UA залишив коментар ()

«Доступ до правди» радить вам надіслати повторний запит, у якому уточнити про те, які саме призначення затверджено в кошторисі Посольства Бельгії та Представництва ЄС, або попросити вам надіслати копії цих кошторисів.
Рекомендуємо послатися на ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», якою прямо передбачено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти.