Бюджет і вартість газет

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олеся Мусієнко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олеся Мусієнко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Річний бюджет Комунального підприємства Київської міської ради "Центр публічної комунікації та інформації" код ЄДРПОУ 16469058

2) Загальний річний бюджет газети "Вечірній Київ", кількість її примірників, витрати на друк, витрат на розповсюдження, кількість працівників, залучених до її створення або штатний розпис, кількість сторінок в примірнику, колірність, вартість передплати та пільгові пропозиції (якщо є).

3) Загальний річний бюджет газети "Хрещатик Київ", кількість її примірників, витрати на друк, витрат на розповсюдження, кількість працівників, залучених до її створення або штатний розпис, кількість сторінок в примірнику, колірність, вартість передплати та пільгові пропозиції (якщо є).

З повагою,

Олеся Мусієнко

Сябро Дарина Олександрівна,

4 Attachments

225--3776 Ťæ: 02.09.2021

- 02.09.2021 #08/1111 ()

" 㶷 㶷"

צ Ħ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Центр публічної комунікації та інформації,

2 Attachments