Бюджет детского сада №74 на 2018/2019 гг.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лєдньова-Щукіна Кристина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лєдньова-Щукіна Кристина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Заложенный бюджет детского сада № 74, какие траты на дошкольное учреждение выделены, бюджетные средства в 2018/2019 году. Запрос на финансирование каких нужд подавался администрацией дет.сада? Был ли бюджетный запрос на что-либо, и в частности на приобретение морозильной камеры?
И какую максимальную сумму реально может просить и получить детский сад?
Что запрашивал сад на 2018 и на 2019 гг., что дал и сделал город, помимо зарплаты и коммуналки? Хочу знать на что я сдаю 50 грн на группу и 100 на нужды сада?

В особенности стоит вопрос в такой формулеровке:
"Були загальні збори садочка. Завідуюча, запропонувала, якщо ми не проти і маємо бажання і можливість, в якості подарунку садочку придбати морозильну камеру для овочів і фруктів (будь ласка сприйміть це правильно ) ціна питання 100 грн з людини".
Хочу заметить, что это последний год в ДНЗ (далее школа).

Это нормально? Если да, то почему?

З повагою,

Лєдньова-Щукіна Кристина

ВідділЗвернень,

2 Attachments