Бюджет 2015 Комунального позашкільного навчального закладу Дитячо-юнацька спортивна школа №11 Дніпропетровської міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Литвин, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Литвин

Заступнику міського голови
м.Дніпропетровськ
Зайцевій І.Г.

Доброго дня, Ірина Георгіївна!
Згідно з Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 59, пункт 11, проекти підлягають оприлюдненню за запитом. Цитата: “Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". Проекти актів органів місцевого самоврядування оприлюднюються в порядку, передбаченому Законом України "Про доступ до публічної інформації", крім випадків виникнення надзвичайних ситуацій та інших невідкладних випадків, передбачених законом, коли такі проекти актів оприлюднюються негайно після їх підготовки.
В актах та проектах актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування не може бути обмежено доступ до інформації про витрати чи інше розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним або комунальним майном, у тому числі про умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримують ці кошти або майно, а також до іншої інформації, обмеження доступу до якої заборонено законом.”
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Детальний проект бюджету на 2015 рік Комунального позашкільного навчального закладу Дитячо-юнацька спортивна школа №11 Дніпропетровської міської ради з деталізацією запланованих витрат кожного виду, включаючи оплату некомунальних послуг.
Зокрема надайте дані про :
а) Прогнозований фонд заробітної платні та окремо нарахування на заробітню платню;.
б) Прогнозований розмір комунальних платежів окремо за кожним видом комунальної послуги (електроенергія, теплопостачання, водопостачання, природній газ, інше);
в) Видатки на оплату послуг, крім комунальних, з зазначенням видів послуг і оріентовну вартість кожної послуги;
в) Прогнозований перелік матеріалів, обладнання та інвентаря, які планується закупити. Вкажіть оріентовні ціни та точні назви матеріалів і обладнання;
г) Видатки на капітальний ремонт з зазначенням, що саме планується ремонтувати, оріентовну вартість робіт та види робіт;
д) Видатки на поточний ремонт з зазначенням, що саме планується ремонтувати, оріентовну вартість робіт та види робіт;
е) Деталізований перелік інших видатків
ж) Деталізований перелік доходів по кожному виду діяльності

Якщо проекту бюджету немає, повідомте про це та надайте копію бюджетного запиту на 2015 рік Комунального позашкільного навчального закладу Дитячо-юнацька спортивна школа №11 Дніпропетровської міської ради.

З повагою,
Олександр Литвин

Дніпровська міська рада

Здравствуйте, .

--
С уважением,
Vidkryta-vlada mailto:[dnipro2 request email]

Олександр Литвин залишив коментар ()

Надіслано у відповідь пусті повідомлення.