Білоусу Ігорю Олеговичу

Михайло Микитась

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Добрий день,шановний Ігор Олегович!
Після вашої участі на передачі"свобода слова" я зрозумів, що врешті решт в податковій сфері наступають позитивні перетворення.Тому і звертаюсь до вас з проханням розібратися в ситуації, що виникла в моїй підприємницькій діяльності, а саме в тому, що мені нараховано величезну суму щтрафів.Так, дійсно, у мене була заборгованість за несплату в пенсійний фонд за 2009, 10рр.(внаслідок моєї непоінформованості), В 2011, 12, 13рр. я неодноразово звертався в податкову інспекцію Бабушкінського р-ну м.Дніпропетровська з проханням призупинити мою підприємницьку діяльність, але мою заяву не приймали,адже в цей час я навіть не отримував Свідоцтво на відповідний рік, а борг тим часом зростав, казали, що спочатку треба погасити заборгованість. Нарешті, прийшла нова влада, і, з 1 квітня цього року у мене прийняли таку заяву і, з великою вірогідністю, я призупинив мою підприємницьку діяльність.Декілька разів я проходив перереєстрацію "єдиному вікні для підприємців"( доречі не безкоштовно, а за 500грн.які вимагали сплатити ті ж самі працівники, які були зобовязані робити це безкоштовно, мені стверджували, що я повинен сплачувати тільки 5% з обігу і більше нічого).Після того, як я написав листа міністру Клименко, відповіді я не дочекався, зате мені телефонувала невідома особа з пропозицією "вирішити питання" за половину суми, яку я повинен сплатити( на той момент приблизно 9000грн).Мій ідентикаційний код: 2170821855.Навіть не знаю, як вийти з цієї ситуації без вашої допомоги.

З повагою,

Михайло Микитась

Міністерство доходів і зборів України

1 Attachment

Михайло Микитась залишив коментар ()

Добрий денЬ,шановні колеги! Кожного разу хочеться щиро подякувати Вам за те, що створили такий механізм, за те, що Ви є! Але відповідь на мій запит від Білоуса І.О., вважаю, є чистою відпискою!Чи не так на Ваш погляд?