Безпека дорожнього руху

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Серафіма Попова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Серафіма Попова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У вас на сайті є така https://mtu.gov.ua/news/31452.html новина.
27 грудня 2019 року Уряд України прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання фіксації порушень законодавства про автомобільний транспорт», що був підготовлений Міністерством інфраструктури України.
Оскільки, я так і не знайшла на сайті КМУ зазначену постанову, то, ймовірно, вона хоча і прийнята, але доопрацьовується.
Виходячи з цього, оскільки на уряд очевидно виносився вже погоджений проект постанови абінету Міністрів України «Деякі питання фіксації порушень законодавства про автомобільний транспорт» прошу мені надіслати на електронну пошту цей проект, який подавався на Уряд. Проект можна надати в будь-якому вигляді: сканкопію чи вордівський файл.
Оскільки, відсканувати готовий документ явно не потребує додаткового часу та вивчення як це написано в законі україни "про доступ до публічної інформації", прошу надати мені відповідь протягом 5 днів.
Також, прошу не забути надіслати крім самого порядку, ще й додатки (в разі наявності) та пояснювальну записку (яка має бути обовязково).

З повагою та наперед вдячна,

Серафіма Попова

Александров Сергій Васильович, Міністерство інфраструктури України

6 Attachments

 

 

From: Сергей Александров <[email address]>
Sent: Tuesday, January 21, 2020 10:03 AM
To: Александров Сергій Васильович <[email address]>
Subject: Новый документ 2020-01-21 10.02.39