Безпека автобусних перевезень пасажирів. Місця концентрації ДТП, ...

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валерій Савинець, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Валерій Савинець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

При здійсненні пасажирських перевезень автомобільним транспортом, згідно вимог чинного законодавства, автоперевізник повинен забезпечити водія автобуса схемою маршруту, таблицею вартості проїзду (крім міських перевезень), та копією затвердженого організатором перевезень розкладу руху.
На зазначеній схемі маршруту згідно вимог Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту (наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 № 278) необхідно відображати дані, що характеризують даний маршрут, та які у різній степені впливають на безпеку руху, а саме:

- місця розташування ділянок з ускладненими дорожніми умовами (круті спуски, повороти, обмеження видимості тощо);
- місця розташування ділянок концентрації дорожньо-транспортних пригод;
- місця розташування залізничних переїздів (дозволених та заборонених для руху автобусів);
- перетинання з трамвайними коліями; місця розташування мостів з вузькою проїзною частиною;
- місця розташування ділянок з погіршеним дорожнім покриттям.

Просимо надати інформацію по автодорогах загального користування міжнародного, національного, регіонального та територіального значення межах області та на вуличній мережі обласних та районних центрів згідно компетенції регіональних та міських підрозділів.
Просимо надати інформацію на електронну адресу [email address] або [email address]. або письмовому вигляді на юридичну адресу ТОВ «УкрТрансКонсалтинг».
Заздалегідь вдячні за співпрацю, враховуючи великий обєм запитуваної інформації та відсутність централізованого доступу до неї з порозумінням ставимось до термінів надання інформації.
Додатково інформуємо, що тотожні звернення будуть направлені до регіональних підрозділів Державного агенства автомобільних доріг так як по ряду пунктів запиту розпорядником інформації є Укравтодор.

З повагою,

Валерій Савинець

Vidkrytist, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

Валерій Савинець

Доброго дня!

Згідно інформації наданої вами надання запитуваної інформації згіно п.3 ст.22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" можливе підрозділами Національної поліції (правонаступником ДАІ який виконував певні державні функції що не припиняють своє існування при ліквідації органу який їх виконував). Листом від 27 березня 2017 року № 20/10-155зі Управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності інформує що на підставі пп.1 п.1 ст. 22 ЗУ "Про доступ..." відмовляє в наданні як така що не володіє і не зобов'язана володіти запитуваною інформацією. Крім того інформую що зазначувана в запиті інформація надавалась підрозділами ДАІ на протязі декілька останніх років. Прохання порекомендувати мені наступні дії задя отримання запитуваної інформації окрім рекомендацій про оскарження і суд ст.23 вищезазначеного закону.

З повагою, та надією на порозуміння

Валерій Савинець