Безпека АЕС забруднення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановний пане Президенте,
Мною була скерована Аналітична довідка до депутатів всіх фракцій. В цій довідці були викладені лише факти щодо корупції, зловживанні, та безпеки АЕС.
За результатом моєї Аналітичної довідки , народний депутат України Устенко О.О. надіслав запит до Прем'єр міністра України номер 83д9/7-2021/42747 від 14.02.21р.

На мою електрону адресу надійшло безліч відповідей, осталось отримати ще одну останню, але декілька разів всі відповіді були неповні, не розкривали суті питання. Тобто чіткої відповіді не було.

Прем'єр Міністр також скерував цю Аналітичну Довідку до СБУ. Там теж де яке питання стосувалось СБУ, тому мабуть Прем'єр міністру не зручно чітко запитати в СБУ про відповідь.

Але це питання стосується всієї нашої Країни та її безпеки, а саме щодо того коли ДІЯРУ Плачков Григорій своїм листом 15-15/4456-л-12з від16.03.2021 підтвердив, що дві жінки були опромінення саме на 5 Блоці Запорізькій АЕС. Також листом Запорізьке Управління СБУ, за підписом заступника нач. області саме запитувало ВП ЗАЕС, що саме за виток радіації був на 5 Блоці, на це питання теж укривається, конкретної відповіді нема. Чому мовчить Баканов І.Г. на якого теж був розписаний запит Устенко О О.

Таке враження будто не ДП НАЕК в підпорядкуванні у Кабінетах Міністрів, а навпаки.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені та Устенко О.О. наступну інформацію якої не вистачає повної міри:

1)Чи ов'язані події викладені в листі СБУ Запорізької обл. щодо забруднення на блоці ЗАЕС з подіями опромінення 2-х жінок?
2)Чи мав місце виток радіації на 5 Блоці ?

Відповідь прошу на дати на мою ел.адресу
[email address] згідно моїх прав в рамках Конституції України та діючого Законодавства в сфері Ядерної енергії

З повагою,

Володимир Логвінов

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment