Безпека

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):Дорий вечер.
В нас в місті Підгородне е підземний перехід в нему безлад та купа мусора і води також там пролягае трубопровід газовий з великим тиском. Ми городяни міста Підгороднего хочем повернути та очистити цей перехід але нам не можна там нічого робити так як там цей газопровід. Чи можливе перенесення цего газопровіду другим шляхом?
Пошу вас підтримати нашу ініциативу з відбудови підземного перехіду. Чому він нам так важливий томущо в нас пролягае траса швидкісна і діти самі бояться переходити пішохідний перехід без супроводу батьків так як через дорогу школа,садочок а батьки не кожен день можуть проводити дітей до школи.На цій трасі не один раз збивали дітей та і батьки самі іноді бояться там переходити прошу взяти до уваги наше прохання!

З повагою,

Сергій. Салій

Від: ПІДГОРОДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

11.03.2018 21:39, Сергій <[FOI #32174 email]>

show quoted sections

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Посилання