«Безпечне місто»

Доброго дня!

У відповіді № К-474-і3 від 16.09.2020 Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення зазначено, що проектна документація щодо проекту "Безпечне місто" (Створення (нове будівництво) системи відеоспостереження та відео контролю в м.Кривий Ріг") вже розроблена та проведена експетиза цього пректу.

Але на вимогу надати річний план закупівель та додатків до нього або інформацією про вже проведену закупівлю (номеру та посилання на систему PROZORRO) - не надано. Також не надана інформація про вже освоєну суму коштів.

Ще раз прошу надати:

1.Інформацію з посиланням на офіційні джерела, із зазначенням номеру процедури через яку проводилась закупівля з розробки проектної документації згідно зазначеного вище проекту, назву компанії, яка розробляла цей проект.
2.З міського бюджету в 2020 році на реалізацію проекту виділено 20 000 000 млн грн. Проектна документація вже розроблена та пройшла експертизу, тобто частина з цих коштів вже освоєна. Тому ще раз прошу надати інформацію щодо вже освоєних коштів, з урахуванням вже розробленої проектної документації та проходження експертизи проекту.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Катерина