«Безпечне місто»

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно публічної інформації Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, в червні було запланувано завершення процедури проектування та початок другого етапу впровадження системи відеоспостереження в рамках проекту «Безпечне місто».

З огляду на вищезазначене, прошу надати інформацію та наступні документи з посиланнями на відкриті джерела :

1. Річний план/додатки до річного плану за 2020 рік з проведення закупівель в рамках реалізації програми "Безпечне місто": послуг з розробки проектної документації, закупівлю обладнання для відеоспостереження, проведення робіт зі встановлення обладнання для відеоспостереження.

2. Інформацію або документи з посиланням на відкриті джерела, щодо проведених закупівель в рамках реалізації проекту "Безпечне місто".

3. Інформацію про суму виділених коштів на реалізацію проекту "Безпечне місто" у 2020-2021 рр. та яка сума коштів вже освоєна в цьому році.

З повагою,

Катерина

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment