Безпідставні твердження прокурора під час судового розгляду .

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Половинська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Копію законної підстави на якій базується твердження прокурора Снєгірьова О.М. у суді 5 квітня 2019 справа 760/5297/19, що майнові права на державне майно прирівнюються до права власності.
2.Копію законної підстави чи юридичного висновку про те, що земельна ділянка за адресою Київ, Туманяна, 15 А, на якій побудовано адміністративно- житловий комплекс належить ДП "УСТФ "Укртелефільм" за твердженням прокурора.
3.Копію листа Держкомтелерадіо до НАБУ про підтвердження повноваженнь Бійми О.І. діяти від імені ДП "УСТФ "Укртелефільм" у підписанні Акту розподілу квартир від 24.02.2009 року
4.Копію законної підстави чи юридичного висновку щодо законності підписання 26.06.2013 року "порівняльної відомості" між ДП "УСТФ "Укртелефільм" та СЕМИДОЮ, який незаконно діяв від ПАТ " МІК Інтерінвест сервіс"щодо " набування ДП 80 квартир у наступний період"...Уточнювальна інформація : на час підписання цієї відомості на балансі ДП не було жодних майнових прав !!! 28 квартир було передано КМДА ще у 2010 році! Майнові права на інші 28 квартир були продані до підписання "порівняльної відомості"
5.Копію юридичного висновку щодо законності листа Держкомтелерадіо від 30.12.2010 № 7433/29/12 за підписом Плаксюка, в якому висловлюється подяка директору ДП студія Укртелефільм Сторожуку Ю. за продаж майнових прав на держ майно посадовим особам Держкомтелерадіо.

З повагою,

Людмила Половинська

Національне антикорупційне бюро України

1 Attachment

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надати достовірну інформацію щодо завершення досудового розслідування справи по якій проходило судове засідання 5 квітня 2019 справа 760/5297/19. Про закінчення досудового розслідування опубліковане офіційне повідомлення на сайті НАБУ 26 квітня 2019 року. Прошу роз, яснити чому мій запит на публічну інформацію не передано до САП.

З повагою,

Людмила Половинська

Національне антикорупційне бюро України

2 Attachments

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу врахувати, що мій запит на пулічну інформацію стосується публічних заяв прокурора на ВІДКРИТОМУ засіданні суду, матеріали якого знаходяться у ВІЛЬНОМУ доступі в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Також, матеріали Актів фінансових перевірок ДП "УСТФ "Укртелефільм" отримані мною через доступ до публічної інформації у 2007-20016 роках. Накази Держкомтелерадіо щодо звільнення Бійми 3 червня 2008 року та поновлення на посаді 1 квітня 2009 року неодноразово були опубліковані Держкомтелерадіо України. Всі листи Фонду держмайна також офіійно опубліковані у 2007-2013 роках. Звертаю вашу увагу, що мої питання стосуються НЕЗАКОННОГО ПРОДАЖУ ДЕРЖМАЙНА та розкрадання прибутку керівниками ДП "УСТФ "Укртелефільм"у період 2007-2016 років. Я НЕ ЗАПИТУЮ ІФОРМАЦІЮ закритого службового змісту досудового розслідування за заявою Аніщенка з 12.02.2018 року, яке проводить НАБУ...

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська залишив коментар ()

Людмила Половинська 10 липня 2019
Unknown
Доброго дня! НАГАДУЮ..що моя заява про корупційну змову між посадовими особами Держкомтелерадіо України та керівниками ДП "УСТФ "Укртелефільм" - ТОВ "Орендне підприємство "Укртелефільм" від 15 лютого 2016 року НЕ РОЗГЛЯНУТА в НАБУ... і мені не надана офіційна відповідь! 4 березня 2016 року державний службовець НАБУ відмовився зробити копії документів до моєї заяви через відсутність засобів друку та сканера... Таким чином хочуть приховати участь посадових осіб Держкомтелерадіо, МВС. СБУ, ГЕН.прокуратури, суддів у незаконному відчудженні державного майна, довести до фіктивного банкрутства ДП "Укртелефільм" з подальшою забудовою території ДП. Дуже цікаво де приховали гроші від землевідводу та "продажу майнових прав на квартири-держ.майно" бідні пенсіонери Аніщенко 1943 р.н, Артеменко 1940 р.н., Петренко 1946 р.н. та Бійма 1949 р.н. Ці особини поховали студію..і вбивають добру пам,ять про людей, які там працювали на кіно-телевиробництві і НЕ отримали гроші за свою роботу. Далі буде.

З повагою,

Людмила Половинська

Національне антикорупційне бюро України

1 Attachment