Безоплатна приватизація

Шановний Державне агентство земельних ресурсів України,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- про земельні ділянки державної та комунальної власності в межах м. Ужгород, Закарпатської області, та в межах 10 кілометрів від м.Ужгород, Закарпатської області, не наданих у користування, що можуть бути використані для реалізації мною права на безоплатне отримання у власність для будівництв та обслуговування житлового будинку.
- нанести відповідні данні на графічні матеріали (для подальшої реалізації мною права на земельну ділянку у порядку статті 118 Кодексу).

Посилаючись на положення про Державне агентство земельних ресурсів України затверджене Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 445, акцентуючи увагу на тому, що Державне агентство є центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів і, відповідно, володіє інформацією про вільні земельні ділянки.

Нагадуємо вам про відповідальність за ненадання публічної
інформації!

З повагою,

Степан

Від: Земельний в?дд?л Ужгородсько? МР

Посилання