Безлюдівський ДНЗ

Євген Олійник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Копію «бюджетного запиту» Безлюдівського ДНЗ (в'їзд Стадіонний, 4 A, Безлюдівка, Харківська область) на 2018 рік за підписом керівника закладу.
2) Копію кошторису видатків Безлюдівського ДНЗ (в'їзд Стадіонний, 4 A, Безлюдівка, Харківська область) на 2018 рік
3) Детальну інформацію щодо придбаних предметів за рахунок загального фонду бюджету по Безлюдівський ДНЗ (в'їзд Стадіонний, 4 A, Безлюдівка, Харківська область) на 2018 рік (КЕКВ 2210, 2220, 2240).

Відповідь на запит прошу надати у визначений законодавством строк - до 5 робочих днів.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Євген Олійник

public, Харківська обласна державна адміністрація

Євген Олійник

Доброго дня!

Нагадую, що відповід повинна бути надіслала у строк 5 днів з моменту отримання запиту розпорядником, 7 листопада запит був пересланий до потрібного розпорядника і відповід мала бути не пізніше 14 листопада.
У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Євген Олійник

Харківська обласна державна адміністрація

public, Харківська обласна державна адміністрація