Бездіяльнысть місцевої прокуратури.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас Стеценко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тарас Стеценко

Доброго дня!
Рішенням Суворовського районного суду від 09.03.2016 року по справі № 523/3101/16-к, провадження №1-кс/523/432/16 задоволено скаргу та визнано бездіяльність посадових осіб Одеської місцевої прокуратури №4, що виразилось у невнесенні відомостей щодо скоєного кримінального правопорушення передбаченого ст.366 КК України до ЕРДР, також зобов'язано вжити заходів щодо внесення відомостей про правопорушення до ЕРДР та розпочати досудове розслідування.
За минулі три роки, посадовими особами місцевої прокуратури №4 м.Одеси жодного разу не виконувалось будь-яких слідчих дій за участю заявника, не повідомлялось про можливість реалізації своїх процесуальних прав, не надавалась для ознайомлення постанова за наслідками досудового розслідування, тощо.
З огдядом на невиконання своїх посадових обов'язків місцевою прокуратурою №4 м.Одеси, отримання інформації щодо досудового розслідування по цьому факту не виявляється можливим на місті, що стає приводом для звернення за цією інформацією до вище стоящого органу, з оглядом на що, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
-які процесуальні дії виконані за зазначеним рішенням суду?
-у чийому проваджені знаходиться справа та на якій стадії розгляду знаходиться?
-де можна отримати заявнику копію постанови за результатом досудового розслідування, (якщо така існує)?

З повагою,

Тарас Стеценко

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

Тарас Стеценко

Доброго дня!
Продовжуючи свою бездіяльність, прокуратурою надана відповідь, що не відповідає нормам закону "Про доступ до публічної інформації".
Затребувана інформація не є кнфіденційною, є публічною й саме про результати діяльності службових осіб.
Але як і за часів тиранії Януковича перекручується та підміняється суть закону для виправдовування бездіяльності посадових осіб.

З повагою,

Тарас Стеценко

Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Тарас Стеценко

Доброго дня!
Із змісту Вашої відповіді витікає, що вона взагалі не відноситься до змісту мого запиту, а є наспіх створеною відпискою.
Мною не ставилося питання щодо надання інформації про вжиті заходи у ході досудового розслідування, питання щодо надання інформації було стосовно тої, яка не підпадає до категорії таємної, а саме:
-які процесуальні дії виконані за зазначеним рішенням суду? -- Тобо як виконується рішення суду, за яким номером занесено до ЕРДР відомості про встановлене правопорушення, де, коли, кому переправлено матеріали рішення суду для виконання та за якими реквізитами - що не є таемницею відповідно діючих норм законодавства України.

-у чийому проваджені знаходиться справа та на якій стадії розгляду знаходиться? -- Тобто яким органом провадиться досудове розслідування та у якій стадії - чи то проведення експертиз, чи то допит свідків, або інше, ніяка інформація по самій справі та відомостям, одержаним при досудовому розслідуванні мною не затребувалась для ознайомлення.

-де можна отримати заявнику копію постанови за результатом досудового розслідування, (якщо така існує)? - Тобто надання процесуального рішення - то є нормативний обов'язок органу, у провадженні якого знаходиться справа, й запитана саме інформація де отримати процесуальне рішення, (якщо таке існує), у чому також немає ніякої таємниці, при наймні згідно діючого законодавства, хоча фактично орган прокуратури створює з цього таємницю.
До речі, якби така справа існувала у природі та на підставі неї надавалась відповідь на мій запит, то Ви би знали сторони по справі.
Крім того, Ваша відписка на мій запит наводить на інше питання - чому рішення про зобов'язання прокуратури №4 вчинити певні дії відносно працівників Cуворовського відділу поліції направлено на виконання до Суворовського відділу поліції?
Це питання також не містить ніякої таємниці і інформація щодо нього являється публічною, з оглядом на що прошу надати інформацію щодо поставленого питання та надати уточнення щодо попередньгого запиту.

З повагою,

Тарас Стеценко

Тарас Стеценко

Доброго дня!
Шаблон наданої на мій запит відповіді за №19-9719-19 не зовсім доречний до змісту мого запиту, хоча Ви так наполегливо робити спроби повідомити мені, про що саме мною викладено у мойому інформаційному запиті.
Але інформації по первинному запиту мені так і не надано в жодній із чьотирьох направлених ""відповідях"", при цьому, що мною не затребується інформація, яка регулюється спеціальними законами і яка є публічною!

З оглядом на факт ненадання відповідей на питання мого інформаційного запиту, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, у трет'є прошу надати публічну, конкретну інформацію по таких питаннях:
-які процесуальні дії виконані за зазначеним рішенням суду?
-у чийому проваджені знаходиться справа та на якій стадії розгляду знаходиться?
-де можна отримати заявнику копію постанови за результатом досудового розслідування, (якщо така існує)?

З повагою,

Тарас Стеценко

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

1 Attachment

Тарас Стеценко залишив коментар ()

Таким чином, обставини є такі: прокуратура не надає відповідь на інформаційний запит стосовно місця знаходження справи й при цьому "радить" зробити тотожній запит у рамках кримінального провадження за місцем прведення досудового розслідування.
От і вся еуропезація.