Бездіяльність, кумовство.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Шевченко Анастасія Дмитрівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Шевченко Анастасія Дмитрівна

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Кагарлицький районний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління . Начальник - Родіна Тетяна Олексіївна.
24.10.2020 року я , Шевченко Анастасія Дмитрівна, повторно звернулась з заявою про відкриття виконавчого провадження (алімети), яку разом з оригіналом судового наказу , копіями паспорту та коду, копією довідки з банку з вказаними реквізитами для сплати аліментів, відправила поштою, на ім'я начальника Кагарлицької виконавчої служби Родіній Тетяні Олексіївні.
В мене є підозра, що повторно, моя заява не розглянута, провадження не відкрите, їде навмисне затягування, судове рішення не виконується більше року, з незрузомілих мені причин.
Прошу надати інформацію з цього приводу.

З повагою,

Шевченко Анастасія Дмитрівна

Аліна Борисенко, Державна виконавча служба України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

ЗВЕРНЕННЯ-куратори,

1 Attachment

Шевченко Анастасія Дмитрівна

Доброго дня вам , вельмешановна пані Марина Прилуцька!

Ви взагали перевіряєте, що ви пишете у своїх відповідях ? Як красиво розписали....тільки
ви на біле - чорне кажете.....

ТОМУ ЩО !!!!!......У виконавчому документі, тобто у судовому наказі № 755/11673/19-ц, виданий Дніпровським судом м. Києва від 06 вересня 2019 року...
про стягнення з Блиндюка Сергія Васильовича , ВКАЗАНО!!! - 09200, м. КАРАГЛИК, Кагарлицький район, Київська область, вул. Гайова, 1.... !!!!! .

В Караглицькій районній виконавчій службі, після моєї заяви про відкриття вик. провадження а також звернення уваги виконавця на його а також вашу помилку , що начебто в судовому наказі встановлена не та адреса, що місце виконання Миронівка, хоча адреса судом встановлена м.Кагарлик ..... 06.01.2021 року, Головний державний виконавець - Качанюк О.В відкрила нарешті виконавче провадження 4Б7ЕВ165674В у Караглицькій районній виконавчій службі.

Я тричі, за 2020 рік, зверталась до Начальника Караглицької районної виконавчої служби з заявою про відкриття вик.провадження і кожний раз, я отримувала постанову про відмову з різних підстав ... то ви на біле- чорне кажете або , якщо податкового номера боржника у стягувача нема , то провадження не відкрити технічно, як кажуть виконавці, _" Йдіть шукайте самі а потім приходьте " ... Хоча самі не обмежені в повноваженнях , щодо запиту до держ.орг, щодо податкового номеру , якщо технічно це не можливо .

Чому з 2019 року, судовий наказ а відкрили провадження з третього разу у 06.01.2021 році .... ТОМУ , ЩО МИРОНІВКА В НАКАЗІ !!!!!! СУДОВОМУ АБО КУМОВСТВО??!!....

З повагою, до себе

Шевченко Анастасія Дмитрівна

ЗВЕРНЕННЯ-куратори,

Шанована Анастасіє Дмитрівно! 
Управлінням врахована інформація, викладена Вами у електронному зверненні
та наразі проводиться перевірка фактів викладених у ньому. Водночас
повідомляємо, що станом на теперішній час виконавче провадження про
стягнення аліментів з Блиндюк С.В. відкрито та перебуває на виконанні у
Кагарлицькому районному відділі державної виконавчої служби Центрального
міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ). Державним
виконавцем вживаються заходи спрямовані на виконання судового рішення. 
З метою недопущення прав сторін виконавчого провадження у подальшому,
працівникам Кагарлицького районного відділу державної виконавчої служби
Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ)
наголошено на суровому дотримання вимог Закону України "Про виконавче
провадження" та вжитті необхідних заходів примусового виконання,
передбачених законом. 
З повагою,
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області
Центрального міжрегіонального управління Міністерства
юстиції                                (м. Київ)