Бездіяльність ГУ ДПС у м. Києві.

Олександр Луговський

Доброго дня!

Відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» звертаюсь до Вас щодо бездіяльності Головного управління ДПС у місті Києві (розпорядник інформації).

Станом на 16 годину 09 липн 2021 року, я не отримав відповіді від Головного управління ДПС у м. Києві.

Строки розгляду запитів на інформацію визначені у статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Частиною першою цієї статті встановлено, що розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. Це означає, що обов’язок щодо надання відповіді на запит розпорядник має виконати, відправивши цю відповідь запитувачеві не пізніше п’ятого робочого дня з дати отримання запиту.

При цьому першим днем п’ятиденного строку вважається перший робочий день після дати отримання запиту – за аналогією, наприклад, із загальними положеннями щодо обчислення строків у цивільно-правових відносинах (стаття 253 Цивільного кодексу України) та іншим законодавством (наприклад, у сфері судочинства).

Листом від 17.06.2021 року номер 1229/ЗПІ/99-00-11-02-02-10 Ви мені повідомили що мій запит "про надання копії наказу про переведення Швидкої Наталії Михайлівни" направленний за належністю до Головного управління ДПС у м. Києві, якщо рахувати з наступного дня, а саме з 18 червня 2021 року і враховуючи три дня вихідних (19-21 червня), то п'ятий день для надання відповіді, припадає на 25 червня 2021 року.

Головне управління ДПС у місті Києві не надало інформації взагалі, повністю проігнорувавши його, прошу Вас як вищий орган притягнути до відповідальності винних осіб за бездіяльність та зобов'язати Головне управління ДПС у місті Києві надати інформацію на мій запит, щодо надання копії наказу про переведення Швидкої Наталії Михайлівни.

З повагою,

Олександр Луговський

zv_zpi_dps, Державна податкова служба України

1 Attachment