Без віз (Повторний запит!)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Зважаючи, що розпорядник інформації не відповів на мій запит від 30 червня, надсилаю його повторно.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Станом на початок липня, яка кількість українців скористалася "безвізом" і які країни найчастіше відвідують співгромадяни?

2. Яку кількість відмов отримали українці у "безвізі": деталізуйте через які причини?

3. Чи планує України добиватися розширення списку країн, в які можна буде подорожувати без віз?

Окремо звертаю увагу, що, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

З повагою,

Віталій Тараненко.

Міністерство закордонних справ України

Міністерство закордонних справ України

 
 
From: [1][email address]
Sent: Monday, July 31, 2017 7:29 PM
To: [2][FOI #23637 email]
Subject: 21101346
 
 

References

Visible links
1. [email address]
mailto:[email address]
2. [FOI #23637 email]
mailto:[FOI #23637 email]

Міністерство закордонних справ України