Батьківський комітет.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Враховуючи, що на офіційному сайті МОН знаходиться інформація, що рішення про діяльність Батьківських комітетів приймає сам заклад на загальних зборах (конференції) трудового колективу (https://mon.gov.ua/ua/news/stop-fejk-mon... від 1 лютого 2018 р.),
а в відповіді на інформаційний запит МОН стверджує, що Батьківські комітети діють відповідно до ЗУ Про громадські об'єднання.
ЗУ Про громадські об'єднання
Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань
1. Громадські об'єднання утворюються і діють на принципах:
1) добровільності;
2) самоврядності;
3) вільного вибору території діяльності;
4) рівності перед законом;
5) відсутності майнового інтересу їх членів (учасників);
6) прозорості, відкритості та публічності.

прошу надати інформацію, чи є законними рішення загальних зборів (конференції) трудового колективу закладів освіти про діяльність Батьківських комітетів та який порядок створення та реєстрації Батьківських комітетів.

З повагою,

Юрий Гибенко

Виконавчий комітет Прилуцької міської ради, Прилуцька міська рада

1 Attachment

[Subject only] RE: Інформаційний запит - Батьківський комітет.

показати цитоване