Батьківський комітет

Микола Філіпенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копії документів на підставі яких функціонує на території КЗ ПІДГОРОДНЕНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 3, так звана організація "Батьківський комітет" чим регламентується його робота та який його статус.

З повагою,

Микола Філіпенко

Микола Філіпенко

Доброго дня!

Згідно ЗУ про доступ до публічної інформації відповідь на даний інформаційний запит повинна бути надана не пізніше 06 лютого 2017.
Таким чином було порушено моє право на доступ до публічної інформації, у зв’язку з цим я змушений звернутися до відповідних органів для притягнення посадових осіб винних у скоєні даного правопорушення.

З повагою,

Микола Філіпенко

Микола Філіпенко

Доброго дня!

Повідомляю, що у відповіді на даний запит про отримання публічної інформації було порушено:

ч.2 ст.22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" - Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.
(копія положення про батьківський комітет яке було згадано у супровідному листі, так і не надали)

ч.1 ст.20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" - Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

На підставі даних порушень буде направлено скаргу у відповідні органи для складання протоколу по факту скоєних правопорушень, та притягнення до відповідальності винних посадових осіб.

З повагою,

Микола Філіпенко